O nás

Najväčší dôraz pri našej práci kladieme na kvalitu, moderný vzhľad, spracovanie do najmenších detailov k spokojnosti našich klientov.

Ponúkame Vám predaj a montáž terasových dosiek značky Woodlook, ktoré sú kompozitným materiálom (WPC), tiež nazývaným drevoplast. Ponecháva si vzhľad dreva, no v kombinácii s HDPE odpadajú nežiaduce vlastnosti dreva a tým pádom je bezúdržbový. Materiál sa hodí najmä na pokládku terás, balkónov, chodníkov, je ideálnym riešením pri vodných plochách a ako podlaha pri bazénoch, fasádny obklad, plotové výplne.

Vyrábame a montujeme prístrešky, zimné záhrady, pergoly, altánky, lexanové
striešky, zabezpečuje montáž lexanu na už hotové konštrukcie. Pri ich výrobe uprednostňujeme prvotriedne materiály ako KVH lepené hranoly, oceľ, nerez (antikor) v kombinácii s rôznymi krytinami ako je polykarbonát značky Lexan, sklo, plexisklo, plný polykarbonát, plech. Ponúkame výber povrchovej úpravy od striekania, lakovania, práškové farbenie, zinkovanie.

Dodávame a montujeme aj tieniacu techniku -vonkajšie žalúzie, vnútorné žalúzie, tieniaca technika,markízy, pergoly,sieťky proti hmyzu sú vyrobené z kvalitných materiálov a pomáhajú Váš domov chrániť pre slnkom a  hmyzom. Naším dodávateľom je spoločnosť CLIMAX, ktorá má dlhoročnú tradíciu a na trhu má stabilné miesto.

Všetky materiály ktoré používame patria medzi špičku, o čom svedčia značky našich dodávateľov ako aj certifikáty, ktoré sú zárukou bezpečnosti materiálov. Najmä pri balkónových výplniach a posuvných systémov je tento fakt prvoradý a netreba naň zabúdať pri výbere firmy, ktorá realizuje projekt.

Samozrejmosťou je výpočet cenovej kalkulácie, zameranie, výber z množstva vzoriek v našej vzorkovej predajni, poradenstvo, výroba, montáž až po dodanie na finálny stav.