Hliníkové prístrešky

Hliníková pergola je postavená v tradičnom zošikmenom tvare. Vďaka použitému hliníku je však pergola modernejšia a dnes často využívaná aj pri novopostavených domoch. Hliník zaručuje bezúdržbovosť vďaka stálosti materiálu a takmer neobmedzenej životnosti. Do vašej záhrady je ideálna, ak preferujete kombináciu modernosti a tradície, ktoré sa zlučujú v praktickom konštrukčnom prevedení.

Krytinu si môžete zvoliť polykarbonát 16 mm alebo bezpečnostné lepené sklo. Pergolu môžete mať akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL. V základnej cene prístrešku sú však 3 farby RAL antracit 7016,biela  9010  a strieborná 9006.

V ponuke máte 3 druhy hliníkových pergol:

Hliníková pergola ECO – jednoduché/základné spracovanie konštrukcie, viditeľný spojovací materiál,, použitý polykarbonát 16 mm číry alebo mliečny.

Hliníková pergola  KLASIK -náročnejšie  spracovanie konštrukcie , skryté spoje ako aj spojovací materiál, masívnejšie prevedenie konštrukcie, použitý polykarbonát 16 mm čiry alebo mliečny.

Hliníková pergola PREMIUM – spracovanie konštrukcie je najdetailnejšie,špeciálne zosilnené profily, krycie hliníkové strešné lišty vo farbe pergoly,  použitá krytina bezpečnostné lepené sklo.