Prístrešky

Prístrešok je ideálnym miestom na odpočinok. Môžete si pod ním vychutnať vašu rannú šálku kávy a večer príjemne posedieť s priateľmi. I navzdory počasiu si budete naplno vychutnávať pocit, že ste v prírode. V letných mesiacoch vás chráni pred slnkom a dažďom, v zime sa dá uzavrieť posuvným systémom, čim vytvoríte zimnú záhradu.

Prístrešky, zimné záhrady, altány, verandy, pergoly svojím charakterom spájajú vonkajšie a vnútorné priestory príbytkov. Či už sú spojené s domom, voľne stojace v záhrade alebo nad parkovacím miestom, svojím tvarom, veľkosťou, materiálom z ktorého sú vyrobené dotvárajú celkový charakter domu.

Pri výrobe dbáme na funkčnosť a moderný dizajn výrobku. Samozrejmosťou u nás je výber najkvalitnejších materiálov ako drevené KVH lepené hranoly, oceľ,  hliník v kombinácii z rôznymi krytinami. Ideálnou krytinou vďaka svojím vlastnostiam je polykarbonát značky Lexan, bezpečnostné sklo, plexisklo, rôzne druhy plechu.

S výrobou prístreškov máme bohaté skúsenosti, taktiež ako s montážou krytín. Po dlhoročných skúsenostiach s polykarbonátmi si dovolíme tvrdiť, že na slovenskom trhu sme jednotka. Výber materiálu a krytiny z ktorých bude prístrešok vyrobený si môžete pozrieť v našej vzorkovej predajni, kde vám radi poradíme.