Sortiment prístreškov

V sekcii prístrešky ponúkame zákazníkom predaj krytiny na prístrešok, montáž krytiny na už zhotovený prístrešok, ako i kompletnú výrobu, dodávku a montáž na finálny stav. Zameriavame sa predovšetkým na výrobu altánov, prístreškov, prestrešenia terás, zimné záhrady, lexanové striešky ponad vchodové dvere, prekrytia státia ponad autá.

Na výrobu našich diel používame tradičné i moderné materiály uplatňované v stavebníctve. Najčastejšie na výrobu nosnej konštrukcie používame Oceľ, Drevo, Nerezová oceľ a Hliník. Pre dlhú životnosť ošetrujeme materiály primeraným spôsobom. K bez údržbovému a dlho trvácnemu vzhľadu patrí i vhodný výber krytiny. Na výber ponúkame z trapézových plechov, bezpečnostného skla, šindle a polykarbonát Lexan, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube, a vďaka svojim vlastnostiam sa často využíva v stavebníctve.

Od predaja a početných montáži polykarbonátu kde sme získali skúsenosti sme sa postupne prepracovali cez menšie zákazky a striešky z lexanu k väčším stavbám a komplexnou ponukou služieb v tejto oblasti. Vďaka týmto skúsenostiam Vám vieme ponúknuť kvalitné, profesionálne spracované diela do detailov k Vašej spokojnosti za výhodné ceny.